Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Zambrów na trasie Czyżew-Białystok
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Czyżew - Dmochy-Bąbole - Dmochy-Glinki - Dmochy-Rodzonki - Krzeczkowo-Szepielaki - Krzeczkowo-Gromadzyn - Krzeczkowo-Mianowskie - Rosochate Kościelne - Kaczyn Stary - Święck-Strumiany - Święck Wielki - Trzeciny - Dąbrowa-Dzięciel - Mścichy - Michałki - Wysokie Mazowieckie - Brzóski-Gromki - Brok - Mazury - Stara Ruś - Bruszewo - Sokoły - Kruszewo-Brodowo - Krzyżewo - Roszki-Ziemaki - Roszki-Wodźki - Nowa Łupianka - Stara Łupianka - Wólka Waniewska - Bokiny - Baciuty - Barszczówka - Tołcze - Zalesiany - Niewodnica Korycka - Księżyno - Kleosin - Białystok |