Rozkład jazdy PKS Grójec Sp. z o.o. na trasie Grzmiąca-Kostrzyn
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Grzmiąca - Ulaski Grzmiąckie - Ulaski Stamirowskie - Kiedrzyn - Kozłów - Kostrzyn - Pabianki - Aleksandrów - Olszowa - Wojciechów - Jabłonna - Kostrzyn |
2 | Grzmiąca - Kostrzyn |